Акція "Шалене літо 2021"

Підключись до Інтернет мережі Бравопорт, та отримай 3 місяці інтернету за 3 гривні.

Швидкість акційного тарифу - 100 мбіт/с.

Строк дії акції - з 01.06.2021 до 31.08.2021 року.

Акція діє лише для нових абонентів, за умови, що дана квартира чи будинок раніше не були підключені до мережі Бравопорт.

Акція діє лише для житлових приміщень, квартир (населення) та приватних будинків (населення) при наявності технічної можливості для підключення.

Акція не поширюєтья на нежитлові приміщення, офіси, ФОП, самозайнятих та юридичних осіб.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Акції "5+1" та "10+2"

Акція діє лише для житлових приміщень, квартир (населення) та приватних будинків (населення)

За умовами акції «5+1» ви вносите передоплату за 5 місяців користування послугою Інтернет одним платежем та отримуєте 6й місяць в подарунок.

За умовами акції «10+2» ви вносите передоплату за 10 місяців користування послугою Інтернет одним платежем та отримуєте ще 2 місяці в подарунок.

Акція поширюється лише на послугу Інтернет, додаткові послуги в умови акції не входять та оплачуються окремо в повному обсязі.

Для активації вашої участі в акції необхідно зарахувати кошти на рахунок та відправити лист із темою «Акція 5+1» або «Акція 10+2» на електронну адресу help.bravoport@gmail.com із запитом про участь в акції.