1 гігабіт кожному абоненту

 

Компанія Бравопорт вже 18 років надає мешканцям міста Бровари послугу Інтернет зв’язку та завжди використовує тільки сучасні телекомунікаційні технології та обладнання, тому ми оновили свою локальну мережу до 1 гігабіта для кожного абонента.

У міру інтенсивного розвитку технологій, найчастіше користувачеві інтернету виявляється вже недостатньо швидкості 100 Мбіт/с. В зв’язку з цим ми пропонуємо своїм абонентам скористатись новітньою високошвидкісною технологією — гігабітним інтернетом.

Гігабітний Інтернет – це можливість користуватись інтернетом на швидкості до 1 Гбіт/с!На сьогоднішній день гігабітний Інтернет в Україні - це найбільш швидкий доступ до світової та української мережі, який забезпечує максимально зручне користування послугами.

Якщо у вас є потреба в скачуванні/передачі великих обсягів інформації або ж ви хочете підвищити рівень власного комфорту, то ця послуга саме для вас.

Для повноцінного користування послугою ми рекомендуємо мати:

мережеву карту, що підтримує 1 Гбіт/с;

гігабітний комутатор або роутер, при потребі;

cучасній комп’ютер та SSD жорсткий диск.

Підключення відбувається через гігабітний порт комутаційного обладнання провайдера кабелем необхідного стандарту, при наявності необхідного обладнання у клієнта.