Акція

Мережа Бравопорт починає безстрокові акції для своїх постійних та нових абонентів, які дозволять заощадити ваш час та гроші.

За умовами акції «5 + 1» ви вносите передоплату за 5 місяців користування послугами одним платежем та отримуєте 6-й місяць в подарунок.

За умовами акції «10 + 2» ви вносите передоплату за 10 місяців користування послугами одним платежем та отримуєте ще 2 місяці в подарунок.

Для участі в акції необхідно внести оплату одним платежем за користування послугами за 5 або 10 місяців наперед, враховуючи абонплату тарифу, яким ви користуєтеся. Після цього буде зарахований бонус в розмірі однієї або двох абонплат за місяць.

Для активації вашої участі в акції необхідно зарахувати кошти на рахунок і відправити лист із темою «Акція 5 + 1» або «Акція 10 + 2» на електронну адресу help.bravoport@gmail.com із запитом про участь в акції.

Період дії акцій необмежений. Учасниками акцій можуть стати як нові, так і старі абоненти мережі Бравопорт.

Окрім приємного бонусу ви маєте можливість позбутися найбільш поширених проблем з поповненням рахунку в останній день. При оплаті авансом за Абонентом фіксується вартість абонплати. Не відмовляйте собі в комфорті при користуванні послугами мережі Бравопорт.

Приймаючи умови акції, абонент погоджується з тим, що він не може на час її дії змінювати поточний тариф на інший, більш низький за вартістю. При переході на тарифний план з більшою вартістю, Абонент доплачує різницю вартості тарифів за кожен авансово оплачений місяць. В період дії акції Абонент не може призупиняти надання послуг. В випадки зміни тарифу з більш низькою вартістю дія акції скасовується. При розірванні договору розмір бонусу не повертається. Акція поширюється тільки на фізичних осіб.