Акційне підключення для житлових будинків.

Вартість підключення до мережі Інтернет становить 1,00 гривня. ЗАМОВНИК, перші шість місяців після підключення до мережі Інтернет сплачує абонентську плату кожний місяць за підтримку доступу до мережі Інтернет в розмірі 1,00 грн. за тарифним планом цілодобовий необмежений зі швидкістю 100 Мбіт/с. Після закінчення акційних умов, послуга буде надаватися на умовах 100 Мбіт/с згідно діючого тарифного плану, протягом 12 місяців, без можливості зміни тарифного плану на менший тарифний план.

Акція діє лише для нових абонентів житлових будинків, які не були підключені до мережі "Бравопорт" та  за наявності технічної можливості підключення.

Мінімальний термін дії акції - 31.05.2017 р.

Акційне підключення для приватних будинків.

Сплати 2000 гривень при підключенні, та отримай 1000 гривень на рахунок.

«Акція діє лише для нових абонентів приватних будинків за наявності технічної можливості підключення до 31.12.2017р.»

 

Акції "5+1" та "10+2"

За умовами акції «5+1» ви вносите передоплату за 5 місяців користування послугами одним платежем та отримуєте 6й місяць в подарунок.

За умовами акції «10+2» ви вносите передоплату за 10 місяців користування послугами одним платежем та отримуєте ще 2 місяці в подарунок.

Для активації вашої участі в акції необхідно зарахувати кошти на рахунок та відправити лист із темою «Акція 5+1» або «Акція 10+2» на електронну адресу help.bravoport@gmail.com із запитом про участь в акції.